Miresevini
  Alfabeti i dashurise
 

A -E don me zemer 

B -Besnik /e esht 

C -Bukurosh/e esht 

D- Deshiron me fol me ty 

DH -Nuk te tradhton 

E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon 

e"- Han e   pin veq   per ty mendon 

F- I pelqen sjellja e juaj 

G- Te ruan vetem ty 

GJ -I pelqejn stili i juaj 

H- Ka deshir met ndegju kur fol 

I- Mendon me kalu me ty 

J -Eshte gjeloz/e 

K- Nuk deshiron me kalu pa te njohur 

L- Njeri shum i ndershem dhe serioz 

M -Qan kur nuk del ne takim 

N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty 

NJ- Seriozisht e ben te lumtur 

O- Te lyp por nuk te gjen 

P-   I pelqejn syt edhe   buzet e tua 

L -Te thot ste du por tranohet mbas teje 

LL- Oren e harron kur del ne takim 

Q -Te ndjek mbas 

R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot

RR -Seriozisht te don 

S -Ka deshir me pas   fotogarfin tende 

SH- Deshiron met pas ne qetsi 

T -Te pelqen trupi i saj /tij 

TH -Ty te ben shum te lumtur 

U- Ti   edon por nuk ja tregon 

V -Ne shkoll te ka pa por nuk flet me ty 

X -Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij 

XH -Keni me pas lumturi gjat jetes

Y- Ti me teper e enderron 

Z- Gjithmon i interson per ty   

ZH -Nuk beson sa shum te don.... ?

 

 
  Sot kemi 6 visitors.Ju faleminderit qe e keni vizituar kete webfaqe  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free