Miresevini
  Voto
 
Me poshte keni disa lloj votimesh.

Cili nga kengetaret ne vijim ju pelqen me shume?
Genta Ismajli
Kaltrina Selimi
Shpat Kasapi
NRG Band
Ento Engjujt
Dafina Zeqiri
Mc Kresha
Astenjeri
Me pelqejn te tjert
  
pollcode.com free polls 
Cila lende iu pelqen me shume?
Matematika
Gj.shqipe
Ed.Fizike
Ed.Muzikore
Art Figurativ
Fizika
Kimia
Gjeografia
Historia
  
pollcode.com free polls
 

Cili futbollist ju pelqen me shume?
C.Ronaldo
L.Messi
R.L.Kaka
D.Villa
Benzema
  
pollcode.com free polls

A po ju pelqen kjo webfaqe?
Po
Jo
Kapak
  
pollcode.com free polls
Cili link deshironi me u hjek nga webi?
Programe te RTK-se
Kuriozitete
Shikoni kalendarin dhe oren
Kuize
Regjistrohu ne webfaqe
Te mos hiqet astenje
  
pollcode.com free polls
 


Faleminderit qe keni votuar. www.drinii1.page.tl.
 
  Sot kemi 4 visitors.Ju faleminderit qe e keni vizituar kete webfaqe  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free