Miresevini
  Si ti bejme gjerat vetem me nje klik
 
Si te bejme filet dhe foldert vetem me nje klik dhe folderi ose fajlli hapet do te ju tregoj www.drinii1.page.tl ne vijim :
Shko ne Start/Control Panel/Apperance and Themes/Folder Options/General dhe ne te fundit ku shkruan Click items as follows e kini aty single click e shtypni botonin opcional dhe ok dhe kryhet per ta bere perseri me 2 klika vetem aty ku e keni tani single click e boni doble click . www.drinii1.page.tl
 
  Sot kemi 7 visitors.Ju faleminderit qe e keni vizituar kete webfaqe  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free