Miresevini
  Si ta kthejme kompjuterin mbrapa (risi)
 
Per ta kthyer kompjuterin mbrapa ndiqni udherat ne vijim te shkruara nga Drinii1.
Hyn te Start>All Programs>Accessories>System Tools>System Restore pastaj>Next dhe e shihni kalendarin dhe disa numra jane me ngjyre me te mshilt dhe e ktheni dy dite mbrapa pastaj>next dhe pritni pak dhe kompjuteri juaj ju restartohet dhe kur te lshohet do ta shihni se eshte kthyer mbrapa.

http://www.drinii1.page.tl/
 
  Sot kemi 7 visitors.Ju faleminderit qe e keni vizituar kete webfaqe  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free