Miresevini
  Hap vebfaqe falas
 
Me poshte i keni disa menyra per te hapur vebfaqe falas , vetem nga www.drinii1.page.tl
 
1.Klikoni ne linkun me ngjyre te kalter per te hapur webfaqe falas p.sh www.shembull.page.tl
Pasi te hyni aty klikoni register dhe regjistrohuni dhe do te keni vebfaqen tuaj personale .
 
 
2.Klikoni ne linkun me ngjyre te kuqe per te hapur webfaqe falas p.sh www.shembull.webstars.com
Pasi te hybi aty ku shkruan SING UP NOW - IT'S Free dhe ndiqni procedurat e radhes . 
 
 
3.Klikoni ne linkun me ngjyre te bardh dhe hap webfaqe falas p.sh www.shembull.webs.com 
Pasi te hyni aty shkruani e-mail adresen dhe passwordin dhe ne fund llojin e webfaqes dhe kliko Get Started dhe vazhdo me procedurat e radhes .
 
 
Per te gjitha parregullesite ju lutem me kontaktoni ne e-mail adressen driini-7@live.com ose hyni ne linkun Kontakto me mua dhe shkruaj gjerat qe ke per ti thene. Ju faleminderit per mirekuptim .
www.drinii1.page.tl
 
  Sot kemi 6 visitors.Ju faleminderit qe e keni vizituar kete webfaqe  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free