Miresevini
  Si ta hjekim ngjyren e kalter nga ikonat
 
Shpesh na ndodhe qe ne ikona te del ngjyra e kalter dhe shume nga ju kjo nuk i pelqen , per ta hjekur kete vijoni keshtu:
1. Kliko me tastin e djathte te minit
2. Shko tek Arrange icons by
3.Kliko Lock web items on desktop.
 
www.drinii1.page.tl
 
  Sot kemi 6 visitors.Ju faleminderit qe e keni vizituar kete webfaqe  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free