Miresevini
  Ndreq nickun me ngjyra
 
NDREQ NICKUN ME NGJYRA
Si ta beni nickun me ngjyra

keto bojn vetem per ata qe perdorin MsgPus! merreni ju duhen vetem e merr ket nr dhe e vendos ne fillim te nickut tuaj: 

·$#0074E8·# e kalter e qelt 
·$1·# e zezaa 
·$4·# e kuqe Wink 
·$3·# e gjelbert 
·$6·# vjollce 
·$7·# portokallt e verdh 
·$9·# e gjelbert e qelt 
·$11·# ocean blue 
·$12·# kaltert mshelt 
·$13·# e pembe 
·$14·# e hint 
·$18·# potokallt e qelt 

·$20·# pembe qelt ex 
·$21·# vjolce e qelt 
·$(000,128,192)·# e kalter 
·$ e zez 
·$16 e bardh 
·#·$(000,198,000) e gjelbertt 
·$(255,000,128) e pembe e msheltt 
·$(255,128,004) e portpkallt e msheltt 
·$(o53,154,255) e kalterttt View High Resolution
Order Prints & Gifts
Create Your Own Site             
Pages   >> 

Friends   >>
 
  Sot kemi 6 visitors.Ju faleminderit qe e keni vizituar kete webfaqe  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free